Menu BåletKontakt OssCDerBookingReise i DrømmetidaOm Bålfolket Forsiden
Splash

KONTAKT OSS

Kontaktinformasjon

Slik når du oss:

Postadresse:
`Bålfolket` 
co/ Bobby D. Kure
Grytting 42
8450 STOKMARKNES

Line

Telefon:
(+47) 934 33 578 (LeNa) or (47) 481 50 602 (Marte - Manager)

Line

Bålfolket som gruppe:
E-mail: mail@baalfolket.com

Hver av oss:
Lena Paalviig Johnsen
E-mail: lena@baalfolket.com

Anita Dreyer
E-mail: anita@baalfolket.com

Bobby Dragonheart Kure
E-mail: bobby@baalfolket.com

Kyrre Gram Franck
E-mail: kyrre@baalfolket.com

Marte Norild Aasen (Manager)
E-mail: marte@baalfolket.com

Lill Livsentusiast Kristiansen (Manager)
E-mail: lill@baalfolket.com

Line

Andre media

Facebook:
Bålfolket Music & Healing

Youtube:
Baalfolketcom

 

 

 

Kontakt oss!

Ta gjerne kontakt med oss! Vi setter pris på ders tilbakemeldinger og forslag.

Kansje har du en idè, og vil ha oss med? Et spesiellt prosjekt, eller en event hvor vi vil passe inn? Vet du om et spesiellt sted med kraftfulle energier og spesiell akustikk?

Vi er åpne for forslag og tips.

Line

Takk!

Vi vil takke Line Kristiansen for at hun tillot oss å bruke et av hennes Nordlys-foto til det grafiske uttrykket på hjemmeside og CD'en 'Out of the Box - Into the Dreaming'. Sjekke hennes foto på Facebook: Line's Photos

Og takk til Demofabrikken for printingen av vår CD.

Og TAKK til alle fans, venner, og familie for deres støtte! Dere vet hvem dere er. Takk for denne livserfaringen, for ditt bidrag til vår livs-erfairing, og for at vi får bidra til din. Aho.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


bottom